Poland Running, polandrunning.pl


 


Pojedynek dwóch mistrzów sportu dla UNICEF: Robert Korzeniowski vs Paweł Korzeniowski

Pojedynek dwóch mistrzów sportu, Robert Korzeniowski, Paweł Korzeniowski

Dwóch mistrzów sportu staje do pojedynku w zupełnie nowej dla siebie dyscyplinie, jaką jest triathlon. 5 sierpnia 2017 r., Paweł Korzeniowski i Robert Korzeniowski zmierzą się na dystansie sprinterskim (0,75 km pływania, 20 km jazdy na rowerze i 5 km biegu). Rywalizacja będzie miała także wymiar charytatywny. Organizator Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife ufundował czek na kwotę 15.000 złotych, który zwycięzca pojedynku wręczy Unicef Polska.


Na tym jednak nie koniec. Obaj mistrzowie sportu chcą pomnożyć tę kwotę i w trakcie swoich przygotowań będą prowadzić zbiórkę na wybrany przez siebie cel.

Robert Korzeniowski zdecydował się na pomoc dzieciom w ogarniętej wojną Syrii. Jeśli chcesz dołączyć do drużyny Roberta, wejdź na stronę unicef.pl/robertkorzeniowski i już dziś dokonaj wpłaty.

Pojedynek dwóch mistrzów sportu, Robert Korzeniowski, Paweł Korzeniowski, Poland Running


Paweł Korzeniowski wspiera głodujące dzieci w Sudanie Południowym. Jeśli chcesz dołączyć do drużyny Pawła, wejdź na stronę unicef.pl/pawelkorzeniowski i wesprzyj go swoją donacją.

Pojedynek dwóch mistrzów sportu, Robert Korzeniowski, Paweł Korzeniowski, Poland Running


— Cieszymy się, że obok wyzwań sportowych, zawodnicy i kibice będą mieli możliwość zrealizować cele społeczne i pomóc dzieciom w sytuacjach kryzysowych. Podoba nam się również szerokie podejście organizatora imprezy do działań społecznych, edukacyjnych oraz odpowiedzialności biznesowej — mówi Katarzyna Kordziak, Dyrektor ds. Fundraisingu w Unicef Polska.

— My z kolei cieszymy się, że niezależnie od tego, kto wyjdzie zwycięski z tego pojedynku, wygra Unicef Polska i ważny cel społeczny — mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający Sport Evolution. — Gorąco zachęcamy wszystkich uczestników naszej imprezy, ale także kibiców i wszystkich ludzi dobrej woli, by dołączyli do naszej akcji. Wasze wpłaty będą dla Pawła i Roberta ogromną motywacją i zobowiązaniem do tego, by dać z siebie wszystko na zawodach – dodaje.

Pojedynek dwóch mistrzów sportu, Robert Korzeniowski, Paweł Korzeniowski, Poland Running


IRONMAN® to największy cykl zawodów triathlonowych na świecie. W Polsce odbywają się dwie imprezy na licencji World Triathlon Corporation – Enea 5150 Warsaw oraz Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife.

Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife to największe zawody triathlonowe w Europie Środkowo – Wschodniej. W zawodach startuje co roku około 4 tysięcy sportowców z kilkudziesięciu krajów świata.

Więcej informacji na ⇒ www.ironmangdynia.pl

Pojedynek dwóch mistrzów sportu, Robert Korzeniowski, Paweł Korzeniowski, Poland Running


© Piotr Jakóbik, Sport Evolution   © Copyright. All rights reserved.


Enea 5150 Warsaw Triathlon Enea IRONMAN 70.3 Gdynia 2017


Poland Running


Zobacz także:


EXPO Run&Fun: DOZ Maraton Łódź 2017
EXPO Run&Fun, DOZ Maraton Łódź 2017, Polska Liga Biegowa, Poland Running


ONICO Gdynia Half Marathon 2017
ONICO Gdynia Half Marathon 2017, Polska Liga Biegowa, Poland Running