Poland Running, polandrunning.pl


 


ONICO Gdynia Półmaraton: już znamy datę przyszłorocznej edycji 2018!

ONICO Gdynia Półmaraton, Gdynia Półmaraton 2018

Znamy datę przyszłorocznej edycji! 27 marca 2017 rusza przedsprzedaż pakietów startowych! Nie opadły jeszcze emocje po tegorocznym ONICO Gdynia Półmaratonie, a znamy już pierwsze szczegóły kolejnej edycji zawodów. Odbędą się one 18 marca 2018 roku, a już w poniedziałek, 27 marca br., zostanie uruchomiona przedsprzedaż pakietów startowych w specjalnej cenie.


— «Mam nadzieję, że data 18 marca 2018 roku zostanie już teraz podkreślona na czerwono przez ponad 6000 uczestników tegorocznego ONICO Gdynia Półmaratonu oraz te osoby, które jeszcze w Gdyni nie biegły. Rok do roku liczba startujących w imprezie powiększyła się o blisko połowę. Nie mam nic przeciwko, aby ten trend utrzymał się w kolejnych latach» — mówi Michał Drelich z agencji Sport Evolution.

ONICO Gdynia Półmaraton, Gdynia Półmaraton 2018, Poland Running


Do przedsprzedaży trafi 1000 pakietów startowych, które będą oferowane w specjalnej cenie 69 złotych. Formularz zgłoszeniowy zostanie uruchomiony w poniedziałek, 27 marca o godz. 13:00, na platformie SlotMarket.pl.

— «To okazja dla tych, którzy już dziś wiedzą, że chcą wystartować w Gdyni za rok. Dzięki temu będą mogli zapewnić sobie miejsce na liście startowej i zakupić pakiet po niższej cenie» — przekonuje Michał Drelich.

ONICO Gdynia Półmaraton, Gdynia Półmaraton 2018, Poland Running


Regularna rejestracja do ONICO Gdynia Półmaratonu 2018 zostanie uruchomiona w październiku br., a ceny pakietów startowych, podobnie jak w minionej edycji zawodów, rozpoczynać się będą od 79 złotych. Limit uczestników wyniesie 10 tysięcy osób.

W tegorocznym ONICO Gdynia Półmaratonie wzięło udział 6 tysięcy zawodników. Zwyciężyli Hillary Kiptum Maiyo Kimaiyo (KEN) i Fatiha Benchatki (MAR). Gdyńska impreza jest oficjalnym polskim kandydatem do organizacji Mistrzostw Świata w Półmaratonie w 2020 roku.

Więcej informacji na www.gdyniapolmaraton.pl

ONICO Gdynia Półmaraton, Gdynia Półmaraton 2018, Poland Running


© Piotr Jakóbik, Sport Evolution   © Copyright. All rights reserved.


ONICO Gdynia Half Marathon 2017, Gdynia Półmaraton 2017, Maratony Polskie


Poland Running


Zobacz także:


II Bieg Jedności Kaszubów we Władysławowie
Bieg Jedności Kaszubów we Władysławowie, Polska Liga Biegowa, Poland Running


ONICO Gdynia Half Marathon 2017
ONICO Gdynia Half Marathon 2017, Polska Liga Biegowa, Poland Running